Twój wewnętrzny sabotażysta – jak go rozpoznać i pokonać

To nie Twoja wina, że pewne rzeczy Ci w życiu nie wychodzą. To jego wina. Twojego wewnętrznego sabotażysty.

Pracując na co dzień coachingowo z moimi klientami, widzę, że najczęściej tym, co nas powstrzymuje przed tym, żeby iść w stronę, na której nam zależy, to brak umiejętności zarządzania czymś, co nazywam “wewnętrznym sabotażystą”.

W dzisiejszym podcaście opowiem Ci o tym, kim on jest i jak go rozpoznawać. To pierwszy krok do tego, żeby nauczyć się nim zarządzać i odzyskać kontrolę nad tym, czy Twoje myśli wspierają Cię w osiąganiu marzeń, czy… podkładają kolejne kłody pod Twoje nogi.

 

W tym odcinku:

1. Dowiesz się, dlaczego warto mieć świadomość tego, kim jest wewnętrzny sabotażysta.
2. Opowiem Ci o tym, jak możesz rozpoznać wewnętrznego sabotażystę.
3. Posłuchasz o tym, jak to, co myślisz wpływa na to, jak wygląda Twoje życie.
4. Nauczysz się, jak sprawdzić, do której z czterech grup należy Twój wewnętrzny sabotażysta.

Linki:

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@elakrokosz.pl lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.