Czy przy podejmowaniu decyzji zwracasz się do innych osób po poradę?  A może masz na tyle silne przekonania o słuszności Twojego planu, że radzisz sobie bez pomocy z zewnątrz?

Zaczynasz jakieś działanie, a potem go nie skończysz? Czy jednak konsekwentnie brniesz do celu, według wcześniej ustalonego planu?
O tym i o wielu innych preferencjach i słabościach mówi test psychometryczny Mindsonar. Użyłam go, aby sprawdzić jakie mam słabości..

Chcesz dowiedzieć się co z tego wyszło? Zapraszam do posłuchania podcastu.

W podcaście nr 63:

1. Dowiesz się, dlaczego warto poznać swoje słabości.

2. Opowiem Ci o tym, czym jest Mindsonar – test psychometryczny.

3. Poznasz kilka stylów myślenia i może także swoje w tym odnajdziesz.

4. Podzielę się z Tobą tym, co stanowi moją słabość i jak, czasem, udaje mi się z tym radzić.

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

TO TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, który prowadzi Cię krok po kroku w osiąganiu tego, co jest dla Ciebie najważniejsze! Dzięki szkoleniom, sesjom coachingowym i mentoringowym nauczysz się umiejętności i narzędzi coachingowych, które pozwolą Ci zwiększyć Twoje profesjonalne kompetencje oraz zwiększą pewność siebie, co przełoży się także na Twoją większą skuteczność! Będziesz umieć odkrywać swoje blokady wewnętrzne i ustawiać właściwie sposób myślenia gwarantujący Ci wysoką motywację i determinację!

Kto korzysta z Programu?

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW