Masz wrażenie, że stoisz bezczynnie pośród tłumu ludzi, którzy są w ciągłym ruchu? Spokojnie – nie tylko Ty tak masz. Być może Twoja preferencja to sensing (poznanie) i długo zajmuje Ci podjęcie decyzji, w którym kierunku iść i … przez to nie idziesz nigdzie. 

A może jest wręcz przeciwnie? Ciągle coś robisz, podążasz w kilku kierunkach jednocześnie nie zastanawiając się czy aby na pewno ta ścieżka prowadzi Cię tam, gdzie chcesz?

Jeśli znasz już dobrze swój typ osobowości, przyszła kolej na okiełznanie wewnętrznych sabotażystów, którzy czają się w każdym z tych typów – bez wyjątku! W tym podcaście poprowadzę Cię krok po kroku po blaskach i cieniach Twojej osobowości i podpowiem, jak słabości przekuwać w sukces. 

W tym odcinku:

  1. Poznasz słabe i mocne strony Twojego typu osobowości. 
  2. Pokażę Ci, gdzie czają się Twoi wewnętrzni sabotażyści.
  3. Nauczysz się kilku prostych, sprawdzonych metod, jak ich okiełznać.
  4. Zdobędziesz umiejętności, które procentują zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Linki: Podcast #4 – Czy masz wpływ na własną spontaniczność? Typy osobowości MBTI – cz. 2.

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”