Wyobraź sobie, że pracujesz w bardzo dobrej firmie, o świetnej renomie, doskonałych wynikach finansowych. Myślisz, że Twoja pozycja, Twoja praca jest pewna. Czujesz się bezpiecznie.

I nagle okazuje się, że Twoja firma jest kupowana przez innąNie ma już dla Ciebie miejsca.

A Ty się kompletnie tego nie spodziewasz! Nawet nie myślisz o tym, aby zacząć się za czymś rozglądać! Wydawało się, że jesteś w tak dobrym miejscu…

Ta sytuacja nie jest wymyślona. Ostatnio spotkało to jedną z organizacji, z którą współpracuję. I widziałam strach w oczach osób, które się na to nie przygotowały…

Dlatego chciałam dla Ciebie nagrać podcast o tym, jak sobie radzić w takich sytuacjach.

Co więcej – chciałam Ci pokazać w którą stroną idzie dzisiejszy świat, biznes i co to oznacza dla Ciebie; jak Ty możesz się nauczyć zarządzać swoim talentem, swoją karierą, aby takie sytuację Cię nie zaskakiwały.

Jeśli nie wiesz co to jest świat VUCA to tym bardziej zapraszam Cię do posłuchania tego podcastu, bo jeśli pracujesz w biznesie to musisz wiedzieć o co chodzi i co to dla Ciebie oznacza.

 

W odcinku #33 – “Jak zarządzać swoim talentem w świecie VUCA?”

  • Co to jest świat VUCA?
  • Dlaczego musisz zrozumieć czym jest VUCA?
  • Co dla Ciebie osobiście – dla Twojej kariery, dla Twojego rozwoju – oznacza świat VUCA?
  • Jak – z perspektywy Twojej kariery – przygotować się najlepiej do świata VUCA?

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.