Wyobraź sobie, że pracujesz w bardzo dobrej firmie, o świetnej renomie, doskonałych wynikach finansowych. Myślisz, że Twoja pozycja, Twoja praca jest pewna. Czujesz się bezpiecznie.

I nagle okazuje się, że Twoja firma jest kupowana przez innąNie ma już dla Ciebie miejsca.

A Ty się kompletnie tego nie spodziewasz! Nawet nie myślisz o tym, aby zacząć się za czymś rozglądać! Wydawało się, że jesteś w tak dobrym miejscu…

Ta sytuacja nie jest wymyślona. Ostatnio spotkało to jedną z organizacji, z którą współpracuję. I widziałam strach w oczach osób, które się na to nie przygotowały…

Dlatego chciałam dla Ciebie nagrać podcast o tym, jak sobie radzić w takich sytuacjach.

Co więcej – chciałam Ci pokazać w którą stroną idzie dzisiejszy świat, biznes i co to oznacza dla Ciebie; jak Ty możesz się nauczyć zarządzać swoim talentem, swoją karierą, aby takie sytuację Cię nie zaskakiwały.

Jeśli nie wiesz co to jest świat VUCA to tym bardziej zapraszam Cię do posłuchania tego podcastu, bo jeśli pracujesz w biznesie to musisz wiedzieć o co chodzi i co to dla Ciebie oznacza.

 

W odcinku #33 – “Jak zarządzać swoim talentem w świecie VUCA?”

  • Co to jest świat VUCA?
  • Dlaczego musisz zrozumieć czym jest VUCA?
  • Co dla Ciebie osobiście – dla Twojej kariery, dla Twojego rozwoju – oznacza świat VUCA?
  • Jak – z perspektywy Twojej kariery – przygotować się najlepiej do świata VUCA?

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”