Wypalenie zawodowe – jak sobie z nim radzić

W dzisiejszym odcinku rozmawiam z Agnieszką, która jest uczestniczką mojego kursu „Odkryj co chcesz robić w życiu i zbuduj swój plan” i która przeszła przez wypalenie zawodowe.

Agnieszka na co dzień pracuje w branży IT jako specjalistka ds obsługi klienta, a z wypaleniem zawodowym musiała się mierzyć przez wiele lat. Teraz już sobie z nim poradziła i zawodowo wyszła na prostą, ale chciała podzielić się swoim doświadczeniem ze słuchaczami podcastu „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”.

Zapraszam Cię do posłuchania tego odcinka!

W odcinku #31 – “Wypalenie zawodowe – jak sobie z nim radzić?”

1. Agnieszka mówi ile trwało u niej wypalenie zawodowe.
2. Dowiesz się, jak Agnieszka rozpoznała je u siebie.
3. Posłuchasz opowieści Agnieszki o tym jak wyszła z wypalenia zawodowego.
4. Poznasz sposoby Agnieszki na to jak się w nie wpędzić.

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.