Wywiad z wyjątkową osobą

Czasem na swoich szkoleniach zadaję uczestnikom pytanie: „Gdybyś mógł wybrać jedną inspirującą osobę, z którą chciałbyś zjeść kolację, to kto by to był?”. Odpowiedzi są bardzo interesujące, jednak ciekawsze jest to, co dzieje się potem. Mianowicie – zadaję kolejne pytanie: „Czy gdyby to pytanie padło w innej grupie, ktoś wymieniłby Twoje nazwisko?„. I następne: „Czy ty sam wybrałbyś siebie? Czy uważasz się za inspirującą osobę?”.

W dzisiejszym odcinku podcastu zapraszam Cię na wywiad z wyjątkową osobą – z Tobą. Nawet jeśli nie uważasz się za kogoś inspirującego, warto przesłuchać ten odcinek i odpowiedzieć sobie na 9 pytań, które w nim zadaję. Zapraszam do przesłuchania!

 

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się jak definiujesz siebie.
  2. Spojrzysz z perspektywy na swoje życie.
  3. Zastanowisz się co by się stało, gdyby na jaw wyszedł Twój największy sekret.
  4. Przybliżysz się do poznania swoich wartości.
  5. Określisz pierwszy krok, jaki musisz podjąć, by zacząć żyć prawdziwie i odważnie.

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.