Wywiad z wyjątkową osobą

Czasem na swoich szkoleniach zadaję uczestnikom pytanie: „Gdybyś mógł wybrać jedną inspirującą osobę, z którą chciałbyś zjeść kolację, to kto by to był?”. Odpowiedzi są bardzo interesujące, jednak ciekawsze jest to, co dzieje się potem. Mianowicie – zadaję kolejne pytanie: „Czy gdyby to pytanie padło w innej grupie, ktoś wymieniłby Twoje nazwisko?„. I następne: „Czy ty sam wybrałbyś siebie? Czy uważasz się za inspirującą osobę?”.

W dzisiejszym odcinku podcastu zapraszam Cię na wywiad z wyjątkową osobą – z Tobą. Nawet jeśli nie uważasz się za kogoś inspirującego, warto przesłuchać ten odcinek i odpowiedzieć sobie na 9 pytań, które w nim zadaję. Zapraszam do przesłuchania!

 

W tym odcinku:

  1. Dowiesz się jak definiujesz siebie.
  2. Spojrzysz z perspektywy na swoje życie.
  3. Zastanowisz się co by się stało, gdyby na jaw wyszedł Twój największy sekret.
  4. Przybliżysz się do poznania swoich wartości.
  5. Określisz pierwszy krok, jaki musisz podjąć, by zacząć żyć prawdziwie i odważnie.

Jeśli masz pomysł, jak mogę sprawić, żeby mój podcast był tym, czego szukasz – daj, proszę znać. Jeżeli jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś, żebym poruszyła, napisz do mnie na adres: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub w wiadomości prywatnej na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”