Zmiana warunków pracy – jak przygotować się na niepewną przyszłość?

W poprzednim odcinku podcastu mówiłam o tym, że zmiana warunków pracy może spotkać praktycznie każdego. Nawet jeśli wydaje Ci się, że pracujesz w stabilnej firmie – możesz stracić zatrudnienie z dnia na dzień. Opowiadałam też czym jest VUCA i jak rozpoznać, że funkcjonujesz w niepewnym środowisku.

W dzisiejszym odcinku podcastu mówię o tym jak się przygotować na niepewną przyszłość w swojej firmie. VUCA jest trendem przyszłości i z roku na rok co raz więcej osób będzie musiało rozwinąć w sobie kompetencje, które pozwolą im przetrwać w szybko zmieniającym się środowisku.

Nawet jeśli nie wierzysz, że redukcja etatów czy wykupienie Twojej firmy przez inną korporację może Cię spotkać – gorąco zachęcam Cię do przesłuchania tego odcinka podcastu. Nie jesteś w stanie przewidzieć w którą stronę pójdzie biznes i jak to wpłynie na Twoje zatrudnienie – dlatego musisz się na to przygotować.

 

W odcinku #34 – “Zmiana warunków pracy – jak się przygotować na niepewną przyszłość?”

  1. Poznasz sposób na zyskanie poczucia kontroli w świecie VUCA.
  2. Opowiem o tym jak zarządzać swoim Talentem w świecie VUCA.
  3. Dowiesz się dlaczego nie powinno się opierać swojej ścieżki kariery o wybór konkretnego zawodu.
  4. Powiem dlaczego znajomość tego co chcesz robić w życiu i co sprawia Ci radość jest tak ważne?
  5. Dowiesz się na czym polega umiejętność dostosowywania się.

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”