Zmiana warunków pracy – jak przygotować się na niepewną przyszłość?

W poprzednim odcinku podcastu mówiłam o tym, że zmiana warunków pracy może spotkać praktycznie każdego. Nawet jeśli wydaje Ci się, że pracujesz w stabilnej firmie – możesz stracić zatrudnienie z dnia na dzień. Opowiadałam też czym jest VUCA i jak rozpoznać, że funkcjonujesz w niepewnym środowisku.

W dzisiejszym odcinku podcastu mówię o tym jak się przygotować na niepewną przyszłość w swojej firmie. VUCA jest trendem przyszłości i z roku na rok co raz więcej osób będzie musiało rozwinąć w sobie kompetencje, które pozwolą im przetrwać w szybko zmieniającym się środowisku.

Nawet jeśli nie wierzysz, że redukcja etatów czy wykupienie Twojej firmy przez inną korporację może Cię spotkać – gorąco zachęcam Cię do przesłuchania tego odcinka podcastu. Nie jesteś w stanie przewidzieć w którą stronę pójdzie biznes i jak to wpłynie na Twoje zatrudnienie – dlatego musisz się na to przygotować.

 

W odcinku #34 – “Zmiana warunków pracy – jak się przygotować na niepewną przyszłość?”

  1. Poznasz sposób na zyskanie poczucia kontroli w świecie VUCA.
  2. Opowiem o tym jak zarządzać swoim Talentem w świecie VUCA.
  3. Dowiesz się dlaczego nie powinno się opierać swojej ścieżki kariery o wybór konkretnego zawodu.
  4. Powiem dlaczego znajomość tego co chcesz robić w życiu i co sprawia Ci radość jest tak ważne?
  5. Dowiesz się na czym polega umiejętność dostosowywania się.

Posłuchaj innych odcinków mojego podcastu:

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.