Na pewno miewasz momenty, w których zastanawiasz się: Dlaczego on mnie nie lubi? Co robię źle, co jest ze mną nie tak? Jak można mnie nie lubić? 

W podcaście nr 65 staram się naświetlić ten problem. I nie mówię tu o problemie z innymi ludźmi. Mam na myśli problem, który jest w Tobie i w Twoim sposobie myślenia. 

Nie wszyscy muszą Cię lubić. I Ty nie musisz lubić wszystkich. Zbieraj feedback na swój temat, ale nie staraj się za mocno – bądź autentyczny. 

O tym wszystkim opowiadam w dzisiejszym podcaście, zapraszam Cię do posłuchania. 

W podcaście nr 65:

  1. Zadam Ci ważne pytanie: “Dlaczego inni mają Cię nie lubić?”
  2. Podam Ci przykłady 10 zachowań wg Psychology Today, które charakteryzują osoby, które zbyt mocno starają się, aby inni ich lubili („people pleasers”).
  3. Pokażę Ci zadanie na autentyczność – świadomie wybierzesz cechy, za które inni mogą Cię nie lubić.
  4. Opowiem o tym, jak zbierać informację zwrotną (feedback) na swój temat.

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

TO TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, który prowadzi Cię krok po kroku w osiąganiu tego, co jest dla Ciebie najważniejsze! Dzięki szkoleniom, sesjom coachingowym i mentoringowym nauczysz się umiejętności i narzędzi coachingowych, które pozwolą Ci zwiększyć Twoje profesjonalne kompetencje oraz zwiększą pewność siebie, co przełoży się także na Twoją większą skuteczność! Będziesz umieć odkrywać swoje blokady wewnętrzne i ustawiać właściwie sposób myślenia gwarantujący Ci wysoką motywację i determinację!

Kto korzysta z Programu?

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW