To podcast bardzo szczególny. Szczególny z różnych powodów.

Po pierwsze – to podsumowanie 69 podcastów i ranking 5 podcastów szczególnie wartych polecenia. Wiem, że czasem nie udaje Wam się słuchać każdego tygodnia podcastu (choć są i tacy, którzy sami do mnie piszą „O której godzinie będzie już podcast?”) i czasem pytacie mnie, który podcast szczególnie polecam. I tym razem takie polecenie dla Was przygotowałam. Ale ten ranking stworzyliście Wy – osoby, które regularnie słuchają już od ponad roku wszystkich podcastów.

W podcaście nr 70 poznasz więc rekomendację 5 podcastów, które zdecydowanie warto posłuchać!

Po drugie – ten podcast jest początkiem kilku nowych rzeczy, jakie w moim życiu następują. I o tym opowiadam właśnie w tym podcaście.

Po trzecie – bo każda wielka zmiana zaczyna się od małych kroków i ten podcast jest dowodem tych pierwszych zmian, bo ma inny tytuł, inny dzień wydawania i  jest początkiem mojego nowego, jeszcze skuteczniejszego sposobu realizacji moich marzeń. A co najważniejsze – w realizacji moich marzeń bardzo kluczową rolę odgrywasz Ty słuchaczu i o tym też tutaj opowiadam.

 

Posłuchaj tak, jak lubisz:

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś żebym poruszyła w podcastach, napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do listy oczekujących na
Self Coaching Program

Uważaj!
Decydując się na ten kurs
dokonasz rewolucji w swoim życiu!

Jeśli Twoim celem jest zwiększenie szansy zdobycia pracy marzeń, to zobacz kurs