W tym podcaście zanim powiem Ci jak osiągać to na czym nam zależy, w pierwszej kolejności powiem dlaczego nam się to nie udaje.

Aby znaleźć metodę często najpierw trzeba zrozumieć dlaczego coś się dzieje.

Skuteczność w realizacji naszych celów (a szczególnie celu niemożliwego na 2020 rok!) jest kluczowa.

Marzyć potrafi każdy, ale to od realizacji tych marzeń będzie zależała jakość naszego życia.

 

I dlatego tak ważny jest ten podcast, ponieważ w nim opowiadam:

  • Od czego zależy realizacja marzeń
  • Co uruchamia działania, które są potrzebne do realizacji naszych marzeń
  • Jakie błędy popełniamy w realizacji naszych działań, co kończy się porażką
  • Jak świadomie tworzyć emocje, warunki do realizacji działań, które są potrzebne aby realizować to, na czym nam zależy.

 

Posłuchaj tak, jak lubisz:

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś żebym poruszyła w podcastach, napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.