TOP5 podcastów z serii „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”

Dziś czeka nas kolejna fantastyczna lista najlepszych odcinków mojego podcastu! W 30 odcinku podcastu mówiłam o pięciu najlepszych odcinkach, biorąc pod uwagę ilość odsłuchań i Wasze komentarze. Tym razem lista będzie subiektywna – dziś chcę Wam polecić te podcasty, które z jakichś powodów są dla mnie ważne lub chciałabym zwrócić na nie Waszą uwagę.

Pisząc „fantastyczna” uśmiecham się pod nosem, bo kiedyś na jednej z grup wrzuciłam link do swojego podcastu, pisząc, że to kolejny fantastyczny odcinek. Po chwili ktoś napisał pod tym moim komentarzem: „a skąd wiesz, że taki fantastyczny?”. W pierwszej chwili się speszyłam i pomyślałam, że faktycznie – to nie ja powinnam o tym decydować, tylko słuchacze. Dziś myślę raczej, że powinniśmy znać swoją wartość. Jeśli uważasz, że robisz coś fantastycznego – nie bój się o tym mówić! Ja też nie zamierzam ukrywać się z tym, że moje podcasty są naprawdę mega wartościowe.

W dzisiejszym podsumowaniu nie przydzielałam miejsc od pierwszego do piątego – lista jest nieuporządkowana i ma na celu pokazać Wam te odcinki, które uważam za najbardziej wartościowe. Gorąco zapraszam Cię do przesłuchania (i odkrywania nowego)!

TOP5 podcastów z serii „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”

podcast #7 – Dlaczego warto porównywać się do innych? I jak to robić mądrze.

Dołącz do nas!

To jedyny w Polsce taki program, który powstał dla:

menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

właścicieli firm

Osiąganie sukcesów w biznesie jest kluczowe, a determinacja zależy od tego co dzieje się w Twojej głowie

każdego człowieka

Jeśli czujesz, że jest różnica pomiędzy tym jak chcesz żyć i jak żyjesz – Self Coaching Program będzie rewolucją w Twoim życiu

Czym jest ten Program?

Każdy mistrz sportu ma swojego coach'a aby osiągać niesamowite rezultaty. Tobie również w dalszym życiu będzie towarzyszyć Coach, abyś osiągała/-ał swoje cele. Nie znajdziesz na rynku lepszego rozwiązania coachingowego, które jednocześnie daje tak niesamowite rezultaty w tak przystępnej cenie.

Praca indywidualna z coach’em to wydatek średnio kilka tysięcy złotych za pojedynczą sesję co powoduje, że wsparcie otrzymuje tylko nieliczna grupa.

Celem "Self Coaching Program" jest umożliwienie korzystania każdemu ze wsparcia coachingowego, mentoringowego i rozwojowego.

W dowolnym momencie możesz wziąć udział w sesji, aby omówić z Coach'em swoje wyzwania. Zrobimy wszystko, aby kolejne miesiące przyniosły Ci pomoc w realizacji celu i uzyskaniu jasności obranego kierunku.

Sesje prowadzone są co tydzień, więc możliwości pracy z Coach'em będzie ogromnie dużo!

Co czeka na Ciebie w Self Coaching Program:

Sesje Coachingowe

Sesje mentoringowe

Szkolenia rozwojowe i biznesowe

Akademia Talentów Gallup'a

Akademia Coach'a

Superwizje i praktyka coachingowa

Baza szkoleń rozwojowych

Workbooki – ćwiczenia coachingowe

Stała pomoc i opieka coach'a (24/7)

Prezent: 11 bonusów na start

To program polecany m.in. przez “Newsweek Psychologia”