TOP5 podcastów z serii „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”

Dziś czeka nas kolejna fantastyczna lista najlepszych odcinków mojego podcastu! W 30 odcinku podcastu mówiłam o pięciu najlepszych odcinkach, biorąc pod uwagę ilość odsłuchań i Wasze komentarze. Tym razem lista będzie subiektywna – dziś chcę Wam polecić te podcasty, które z jakichś powodów są dla mnie ważne lub chciałabym zwrócić na nie Waszą uwagę.

Pisząc „fantastyczna” uśmiecham się pod nosem, bo kiedyś na jednej z grup wrzuciłam link do swojego podcastu, pisząc, że to kolejny fantastyczny odcinek. Po chwili ktoś napisał pod tym moim komentarzem: „a skąd wiesz, że taki fantastyczny?”. W pierwszej chwili się speszyłam i pomyślałam, że faktycznie – to nie ja powinnam o tym decydować, tylko słuchacze. Dziś myślę raczej, że powinniśmy znać swoją wartość. Jeśli uważasz, że robisz coś fantastycznego – nie bój się o tym mówić! Ja też nie zamierzam ukrywać się z tym, że moje podcasty są naprawdę mega wartościowe.

W dzisiejszym podsumowaniu nie przydzielałam miejsc od pierwszego do piątego – lista jest nieuporządkowana i ma na celu pokazać Wam te odcinki, które uważam za najbardziej wartościowe. Gorąco zapraszam Cię do przesłuchania (i odkrywania nowego)!

TOP5 podcastów z serii „Żyj prawdziwie, żyj odważnie”

podcast #7 – Dlaczego warto porównywać się do innych? I jak to robić mądrze.

Dołącz do nas!

I ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sama nie płoniesz.

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.