Jak podejmować ważne decyzje życiowe?

Okazuje się, że potrafimy być mistrzami w podejmowaniu decyzji w firmie, znamy wszystkie narzędzia analityczne, które pomagają podjąć decyzję.

Jednak kiedy przychodzi do podjęcia decyzji ważnych dla nas osobiście, to stajemy się bezradni… i zazwyczaj zwlekamy z ich podjęciem:

  • Zostać w tej firmie czy odejść?
  • Zostać na etacie czy założyć własną firmę, o czym marzyłam od dawna?
  • Pójść po podwyżkę i zaryzykować czy jednak utrzymać dobre relacje z szefem? (tak jakby jedno wykluczało drugie, lecz dla wielu z nas tak właśnie jest…)
  • Wyjechać z Polski czy pozostać tutaj gdzie moja rodzina?

Tych przykładów ważnych decyzji życiowych mogłabym wymienić wiele.

Ważniejsze jest jednak pytanie „Jakiej ważnej decyzji w swoim życiu ciągle nie podejmujesz?” i jaką cenę za to płacisz?

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak skuteczniej podejmować ważne decyzje życiowe to koniecznie musisz posłuchać najnowszego odcinka mojego podcastu.

Zapraszam Cię do posłuchania!

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chcesz żebym poruszyła w podcastach napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

TO TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA

Self Coaching Program to comiesięczny program coachingowy, który prowadzi Cię krok po kroku w osiąganiu tego, co jest dla Ciebie najważniejsze! Dzięki szkoleniom, sesjom coachingowym i mentoringowym nauczysz się umiejętności i narzędzi coachingowych, które pozwolą Ci zwiększyć Twoje profesjonalne kompetencje oraz zwiększą pewność siebie, co przełoży się także na Twoją większą skuteczność! Będziesz umieć odkrywać swoje blokady wewnętrzne i ustawiać właściwie sposób myślenia gwarantujący Ci wysoką motywację i determinację!

Kto korzysta z Programu?

ZOBACZ OPINIE UCZESTNIKÓW