„Chciałabym być tylko silną kobietą, a wiele osób odbiera mnie jako ostrą sukę”.

Takich słów użyła kiedyś moja coachowana, menedżerka, która nie potrafiła złapać równowagi pomiędzy tym, aby z determinacją osiągać to, co dla niej ważne, a z drugiej strony nie być odbieraną przez innych jako „bezwzględną sukę”.

Wiem, że wiele z nas, ambitnych kobiet często ma wyzwanie, jak walczyć o siebie, ale i być lubianą, bo dla nas kobiet, relacje są bardzo istotne. Wiem o tym, bo często w ramach Self Coaching Program właśnie takie wyzwania przynoszą kobiety.

Ta historia między innymi skłoniła mnie do nagrania jednego z moim najpopularniejszych podcastów o 12 błędach, jakie popełniają kobiety w zarządzaniu własnym talentem.

W najnowszym podcaście – nr 80, przypominam między innymi ten podcast, ale i 4 inne, które z listy 80 podcastów szczególnie polecam.

W podcaście  #80 będącym podsumowaniem powiem o tym:

  • Jaki podcast powiązany jest z piosenką Kayah „Ramię w ramię”?
  • Które podcasty w największym stopniu pomogą Ci zwiększyć Twoją skuteczność w walce…  z samym sobą?
  • Przypomnę Ci historię osoby, której przykład jest wyraźnym sygnałem dla Twojego umysłu, że jak chcesz zmienić swoje życie to jest to jak najbardziej możliwe.

 

Posłuchaj tak, jak lubisz:

Jeśli masz ciekawy pomysł lub jest jakaś ważna tematyka, którą chciałbyś żebym poruszyła w podcastach, napisz do mnie: kontakt@talentdevelopmentinstitute.pl  lub na moim fanpage: https://www.facebook.com/coachelakrokosz/ 

Posłuchaj innych podcastów

Dołącz do nas!

ZOSTAŃ SWOIM NAJLEPSZYM COACHEM

DLA menedżerÓW

Potrzebujesz tego, aby realizować ambitne cele, wykorzystać swój ogromny potencjał i inspirować sobą innych. Nie rozpalisz innych, jeśli sam nie płoniesz.

dla właścicieli firm

Możesz w pełni kreować swoją przyszłość, bo to Ty decydujesz co jest możliwe i co chcesz osiągnąć w swojej firmie. A wiesz, że firmę założyłeś po to, aby sięgnąć po swoje marzenia i niezależność!

Dla specjalistów i ekspertów

Musisz mieć wysoki poziom wewnętrznej motywacji i jak najlepiej korzystać ze swojego potencjału, aby realizować postawione przed Tobą ambitne cele i pracować dla siebie z poczuciem satysfakcji i radości.

Dla każdego człowieka

Aby walczyć o swoje cele, marzenia, o swoje życie i osiągać to wszystko z poczuciem satysfakcji i radości, a nie stresu i frustracji.

Jak działa Program?

HARMONOGRAM I ELEMENTY

Self Coaching Program obejmuje comiesięczne wsparcie i działania rozwojowe, składające się zarówno ze szkoleń online, sesji mentoringowych, sesji coachingowych, jak i business masterclass oraz coachingu biznesowego w wersji menedżerskiej. Poniżej przedstawiony jest harmonogram programu obejmujący aktywności w każdym miesiącu.

W szkoleniach i sesjach możesz uczestniczyć na żywo lub obejrzeć ich nagrania w swoim panelu programu, wtedy kiedy tego potrzebujesz lub kiedy masz czas.